Кияни стрибають у класики посеред вулиці, і це миле відео викликало хвилю ностальгії
Наче повернулись у свій двір дитинства.
На дворі – літо. Хтось спішить у справах, хтось шукає затінок для відпочинку, а хтось просто йде пити ранкову каву – і випадково помічає під ногами намальовані класики. Що вони будуть робити? Пройдуть мимо чи будуть стрибати, згадуючи дитинство?
На одній із київських вулиць помітили дорослих і дітей, які стрибали у класики. Хтось намалював їх просто на тротуарі, яким щодня проходять сотні людей. І встояти тут майже неможливо: ноги самі згадують знайомі з дитинства рухи, перестрибують із цифри на цифру і хоча б на кілька секунд повертають у часи безтурботного літа.
Одні з усмішкою проходять кілька клітинок і йдуть далі у своїх справах, інші – зупиняються надовше, забуваючи про поспіх і дорослі турботи. Здається, кілька намальованих цифр можуть ненадовго повернути відчуття канікул, коли попереду був цілий день, а найбільшим викликом – не наступити на намальовану крейдою лінію.