Не жарт і не ШІ: в Києві великий лось гуляв по під'їзду
Ранок у жителів столиці розпочався точно не з кави!
У Святошинському районі Києва в під'їзді звичайної багатоповерхівки помітили великого лося. Тварина зайшла в приміщення, але назад самостійно вийти не змогла. Довелось викликати поліцію та екологів, аби евакуювати налякану тварину. Скажемо одне: коли бачиш такі відео, то не віриться, що це – не ШІ (як це фото вовка на вулицях міста).
Ще вчора очевидці повідомляли у соцмережах, що бачили лося, який стрімголов бігав вулицями столиці. Ймовірно, тварина розгубилась та налякалась, через що вирішила знайти прихисток у найближчому укритті – багатоквартирному будинку. Проте, забігши всередину, вибратися з пастки самостійно велетень уже не зміг.
Опинившись у замкненому просторі під'їзду, збентежена тварина могла завдати шкоди і собі, і людям, тому на місце події терміново викликали фахівців та правоохоронців. Рятувальна операція виявилася тим ще квестом для міцних горішків.
Лось у підʼїзді. І це не жарт. Київ, Святошинський район. Лінію 112 обривають місцеві з повідомленням про лося, який гуляє містом. Приїхали, шукали, а він… у підʼїзді багатоповерхівки. Стоїть собі, заховався. Не пояснив причини своїх дій, – написав перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у своєму Facebook.
Він додав, що разом з фахівцями та небайдужими людьми лося безпечно повернули до лісу.
Ось відео рятувальної кампанії:
Аби велетень не травмувався і поводився спокійно під час транспортування, ветеринари спершу вкололи йому безпечну дозу снодійного. А рятувальникам довелося добряче напружитися, аби акуратно протиснути лося через вузькі двері під'їзду.
Якби не підтвердження поліції, нам би направду було важко повірити, що це відео – не жарти, і не ШІ. Вже ж занадто багато такого "добра" в мережі!
Раніше ми писали, що найменше у світі антилопеня народилось у Британії.